#
Image
Witaj na naszej stronie.

Inscenizacja Z Okazji Dnia Ziemi

Z okazji Dnia Ziemi przeprowadzona w szkole podstawowej nr 166 w Warszawie. Inscenizacja z okazji Dnia Ziemi-kwiecień 2006 r.

Apelu z okazji dnia ziemi. Przywitanie obecnych. Recytacja wierszy. Inscenizacja na temat ' Nie chcemy utonąć w śmieciach '

Apel z okazji Dnia Ziemi Data: 05-06-2004 o godz. 13: 00: 00 Temat: Scenariusze imprez. Ekologiczny świat” z inscenizacją ruchową. Dnia każdy z nas powinien pomyśleć, co może zrobić w swoim najbliższym środowisku, aby ulżyć Ziemi i zaprzyjaźnić się z nią. Na apel z okazji Dnia Ziemi. Inscenizacja wiersza" Wandal" w inscenizacji biorą udział 2 uczniowie: Wandal i Ziemia. Grający zwycięską rybkę zasługuje na szczególne brawa. 3. Inscenizacja" Dbajmy o przyrodę" 4. Konkursy z okazji Dnia Ziemi: i Konkurs.

Eko-edukacyjny s. 3); Dbajmy o przyrodę (inscenizacja z okazji Światowego Dnia Ziemi)/Wiesława Zazula/Przyr. Pol. 2004 nr 3 (Dod.
Międzyprzedszkolny Quiz Ekologiczny z okazji Dnia Ziemi z udziałem dzieci 6-w zgodzie dzieci przedstawiają przygotowaną wcześniej inscenizację. Przedstawienia pantomimicznego z okazji Dnia Ziemi/Ekoświat. Scenariusz inscenizacji ekologicznej dla kl. iii/Życie Szkoły. Inscenizacji z okazji szkolnego Dnia Ziemi: sąd nad człowiekiem/Małgorzata Kargol/doradca. 2001, nr 24, s. 16-18.

Mroczko); Uroczysty apel z okazji obchodów Dnia Ziemi: inscenizacja: w wykonaniu uczniów klasy iva pt: w trosce o Ziemię; oraz Eko-zakupy/wych.

Image